Język angielski - Klasa 8 - Pakiet 25 lekcji

Cena: 1 200,00 zł 1200.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 23-8-ANG-Z-001

Opis

Zajęcia zaczynają się 08.11.2023. Termin zajęć: środy godz.17.30

Jeśli chcesz dobrze zdać egzamin ósmoklasisty, nadrobić, uzupełnić, powtórzyć i utrwalić materiał, ten kurs jest dedykowany właśnie Tobie. Listeningi, gramatyka czy prace pisemne? Dla nas to piece of cake!

Egzamin ósmoklasisty – język angielski | Dla kogo?

Kurs przeznaczony głównie dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej oraz uczniów klasy ósmej przygotowujących się do zdania egzaminu ósmoklasisty
z języka obcego nowożytnego – angielskiego.

Kurs nastawiony jest na stopniowe rozwijanie (od najprostszych, przez typowe do trudnych) wszystkich kompetencji kluczowych sprawdzanych podczas egzaminu - słuchanie, funkcje językowe, czytanie, środki językowe oraz pisanie. Podczas zajęć uczeń pozna iprzygotuje siędo wszystkich typów zadań egzaminacyjnych związanych z pisaniem wypracowania i krótkich form pisemnych takich jak e-mail, wiadomość, zaproszenie, pocztówka i notatka, wpis na blogu i ogłoszenie.

Egzamin 8 klasa – język angielski | O kursie

Kursanci poćwiczą rozumienie tekstów słuchanych, czytanych, jak
i powtórzą niezbędne słownictwo oraz najważniejsze zagadnienia gramatyczne sprawdzane w trakcie egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. W każdej jednostce lekcyjnej znajdą się zadania z arkuszy egzaminacyjnych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z ubiegłych lat i/lub sprawdzone zadania najlepiej utrwalające zagadnienia leksykalne i gramatyczne.

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim. Trudniejsze kwestie gramatyczne, leksykalne oraz strategie egzaminacyjne i schematy prac pisemnych będą omawiane w języku polskim.

Egzamin 8 klasa - język angielski | Prowadząca:

Joanna Symonowicz-Sokólska

Joanna Symonowicz-Sokólska

Absolwentka University of Surrey w Guildford w Wielkiej Brytanii. Zdobyła tytuł magistra z turystyki i zarządzania. Posiada również dyplom ukończenia studiów podyplomowych z tłumaczeń ekonomiczno-prawnych z języka angielskiego. Egzaminatorka OKE- egzamin maturalny

Przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła 10 lat temu, pracując
w przedszkolach oraz szkołach podstawowych jako lektor języka angielskiego. Po zdobyciu kwalifikacji pedagogicznych rozpoczęła nauczanie w szkole ponadpodstawowej. Od 2017 roku pracuje jako nauczyciel języka angielskiego oraz wykładowca języka angielskiego zawodowego w szkole medycznej jak
i policealnej. Prowadzi zajęcia przygotowawcze zarówno do egzaminów ósmoklasisty jak i maturalnych. Uczestniczka projektu edukacji cyfrowej Lekcji: Enter. Na swoich lekcjach wykorzystuje innowacyjne narzędzia cyfrowe, technologię informacyjno-komunikacyjną i aktywizujące metody nauczania. W wolnym czasie uwielbia czytać książki i słuchać muzyki z płyt winylowych. Jej pasja to podróże. Miłośniczka nart zimą i słońca latem. Prywatnie mama dwójki chłopców, w których zaszczepia miłość do języka angielskiego.

Egzamin 8 klasa - język angielski | Przebieg zajęć:

  1. Wstęp teoretyczny (omówienie zagadnienia gramatycznego, pokazanie struktury wypracowania lub krótkiej formy użytkowej, omówienie słownictwa, pokazanie strategii egzaminacyjnych, dotyczących różnych typów zdań z zakresu rozumienia tekstów słuchanych i czytanych, testów luk, rzeczowej odpowiedzi na pytania itp.).
  2. Rozwiązanie kilku zadań egzaminacyjnych lub powtórzeniowych (zadania z arkuszy egzaminacyjnych lub powtórzeniowe automatyzujące leksykę i/lub gramatykę).
  3. Powtórzenie i utrwalenie wiedzy z quizem lub pracą domową.

Łącznie 25 spotkań.

Fragment przykładowej lekcji

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl