Język angielski - Matura - Pakiet 25 lekcji

Cena: 1 200,00 zł 1200.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 23-M-ANG-Z-001

Opis

Zajęcia zaczynają się 08.11.2023. Termin zajęć: środy godz.18.00

Marzysz o studiach? Chcesz jak najlepiej zdać egzamin maturalny z języka angielskiego? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Pomoże w powtórce materiału, w utrwaleniu niezbędnych treści, w pisaniu wypracowania maturalnego. Sky is the limit!

Egzamin maturalny - język angielski | Dla kogo?

Kurs przeznaczony głównie dla maturzystów, przyszłych studentów nauk ścisłych oraz nauk humanistycznych, którzy wybiorą na egzaminie maturalnym język angielski na poziomie podstawowym. Zajęcia są tak skonstruowane, aby kursanci powtórzyli leksykę niezbędną do zdania egzaminu na tym poziomie.

Kurs maturalny z języka angielskiego przeznaczony dla:

  • uczniów szkół średnich
  • przyszłych maturzystów

Matura - język angielski | O kursie

Podczas kursu uczeń przygotuje się do rozwiązania wszystkich typów zadań egzaminacyjnych związanych z rozumieniem tekstów słuchanych i czytanych, zadań gramatycznych, powtórzy niezbędne słownictwo i najważniejsze zagadnienia gramatyczne, przećwiczy pisanie wypracowań.

W wielu jednostkach lekcyjnych znajdą się zadania z arkuszy egzaminacyjnych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z ubiegłych lat i/lub sprawdzone zadania najlepiej utrwalające zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Kurs przewiduje również szczegółowe omówienie i przygotowanie do każdego z zadań egzaminacyjnych na egzaminie ustnym, który jest integralną częścią egzaminu maturalnego z języka angielskiego.

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim. Trudniejsze kwestie gramatyczne, leksykalne oraz strategie maturalne i schematy prac pisemnych będą omawiane w języku polskim.

Egzamin maturalny - język angielski | Prowadząca

Edyta Borowicz-Czuchryta

Edyta Borowicz-Czuchryta

Nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Szczekarkowie
i wykładowca w Akademii Nauk Stosowanych w Lublinie. Od 2009 roku związana z programem eTwinning, jest doświadczonym ambasadorem programu. Zrealizowała już kilkadziesiąt projektów, a większość z nich doceniono Krajową i Europejską Odznaką Jakości. Jest też trenerem warsztatów komputerowych. Umiejętności dydaktyczne zdobyła na kursie Teaching English to Young Learners na Uniwersytecie Maryland. Otrzymała stypendium Ambasady Amerykańskiej. W 2017 roku została Nauczycielem Języka Angielskiego BAS 2016 w konkursie organizowanym przez British Alumni Society i OUP. Nagrodą był magiczny czas wymiany doświadczeń spędzony w szkole Mayfield w Wielkiej Brytanii. W 2018 dołączyła do grona Microsoft Innovative Educator Experts. W 2019 roku wygrała udział w Konferencji #EducationExchangeE2 w Sydney. W 2021 roku została nagrodzona GLOBAL TEACHER AWARD Przez Fundację AKS w Indiach. Jej motto: „Nie byłoby nauczycieli, gdyby nie nasi uczniowie. Oni są moją MOTYWACJĄ!!!” Każdego dnia wstaje i idąc do szkoły zastanawia się, co może dzisiaj zrobić, żeby zainspirować swoich uczniów. Wierzy w to, że każda szkoła może być jak teatr, w którym wszystko może się zdarzyć.

Matura - język angielski | Forma zaję

  • Wstęp teoretyczny - omówienie zagadnienia gramatycznego, omówienie słownictwa, pokazanie strategii maturalnych, dotyczących różnych typów zdań z zakresu rozumienia tekstów słuchanych i czytanych itp.
  • Rozwiązanie kilku zadań maturalnych lub powtórzeniowych (zadania 
    z arkuszy maturalnych lub powtórzenie automatyzujące leksykę lub gramatykę).
  • Powtórzenie i utrwalenie wiedzy z quizem lub pracą domową.

Łącznie 25 spotkań.

Fragment przykładowej lekcji

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl