Język polski - Matura - Pakiet 25 lekcji

Cena: 1 200,00 zł 1200.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 23-M-POL-Z-001

Opis

Zajęcia zaczynają się 07.11.2023. Termin zajęć: wtorki godz.19.00

Marzysz o studiach? Chcesz jak najlepiej zdać egzamin maturalny z języka polskiego? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Pomoże w powtórce materiału, w utrwaleniu niezbędnych treści, w pisaniu wypracowania maturalnego.

"Wspólnie powtórzymy najważniejsze wiadomości zapisane w podstawie programowej, przećwiczymy tworzenie form pisemnych (rozprawki, interpretacji wiersza) oraz pracę nad tekstem badającym umiejętność czytania ze zrozumieniem. Przygotujesz się do rozmowy z komisją podczas ustnego egzaminu. Zajęcia będą prowadzone zgodnie z programem opartym o informator CKE, dostosowany do wymogów maturalnych, co pozwoli Ci przygotować się do egzaminu w najbardziej efektywny sposób."

- Katarzyna Włodkowska, prowadząca

Matura - język polski | Dla kogo?

Założeniem kursu jest przygotowanie do części pisemnej z języka polskiego na poziomie podstawowym oraz do ustnej części egzaminu. Każda lekcja trwa 60 minut.

Kurs przeznaczony dla:

  • uczniów szkół średnich
  • przyszłych maturzystów

Egzamin maturalny - język polski | O kursie

Podczas kursu wspólnie powtórzymy najważniejsze wymagania zapisane w podstawie programowej, przećwiczymy tworzenie form pisemnych (rozprawki, interpretacji wiersza) oraz pracę nad tekstem badającym umiejętność czytania ze zrozumieniem. Zajęcia są skonstruowane w taki sposób, aby przeanalizować zagadnienia odnoszące się do wszystkich lektur zapisanych w podstawie programowej jako obowiązkowe. Przygotujemy się również do rozmowy z komisją podczas ustnego egzaminu. Zajęcia będą prowadzone zgodnie z programem opartym o informator CKE, dostosowany do wymogów maturalnych. Każdy kursant otrzyma praktyczne porady dotyczące matury, a nie jedynie strumień teorii. Istnieje możliwość otrzymania dodatkowego pakietu materiałów wspomagających przygotowanie do egzaminu maaturalnego czy gotowych szablonów pisania prac. Dla chętnych możliwy jest udział w próbnym egzaminie pisemnym i ustnym z języka polskiego oraz opcja indywidualnych konsultacjach.

Matura - język polski | Prowadząca

Katarzyna Włodkowska

Katarzyna Włodkowska

Katarzyna Włodkowska - eduentuzjastka, członkini grupy Superbelfrzy RP, doradczyni metodyczna, certyfikowana trenerka oświaty, nauczycielka języka polskiego i edukacji medialnej, koordynatorka ogólnopolskich i międzynarodowych projektów edukacyjno-humanitarnych, egzaminatorka CKE. Wykładowczyni akademicka. Od 18 lat z powodzeniem prowadzi klasy medialne, funkcjonujące na mocy programu autorskiego. Współpracuje z Polonistyką, Nowymi Horyzontami Edukacji Filmowej, Onetem. Autorka publikacji dydaktycznych, twórczyni lekcji języka polskiego dla grupy TVN Dicovery. Prowadzi bloga "Facetka od polaka". Finalistka konkursu Nauczyciel Roku 2018 i "Za naprawianie świata im. Ireny Sendlerowej".Wyróżniona w konkursie Nauczyciel Wielkopolski.

Egzamin maturalny - język polski | Forma zajęć:

  • wstęp teoretyczny
  • praca z arkuszami maturalnymi
  • podsumowanie, utrwalenie wiedzy
  • dodatkowe materiały do pracy własnej
  • symulacja egzaminu maturalnego

Łącznie 25 spotkań.

Fragment przykładowej lekcji

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl