Matematyka - Klasa 8 - Pakiet 25 lekcji

Cena: 1 200,00 zł 1200.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 2.44444
Kod produktu: 23-8-MAT-Z-001

Opis

Zajęcia zaczynają się 07.11.2023. Termin zajęć: wtorki godz.17.00

Jeśli chcesz dobrze zdać egzamin ósmoklasisty, nadrobić, uzupełnić, powtórzyć i utrwalić materiał, ten kurs jest dedykowany właśnie Tobie. Po nim procenty i centyle staną się Twoimi przyjaciółmi.

Egzamin ósmoklasisty - matematyka | Dla kogo?

Kurs Lecturus Junior przeznaczony jest głównie dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej, w tym przede wszystkim dla ósmoklasistów przygotowujących się do pierwszego ważnego egzaminu.

Założeniem kursu jest doskonalenie umiejętności i kompetencji matematycznych niezbędnych do napisania egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Podczas zajęć kursanci powtórzą, uzupełnią, rozszerzą i utrwalą swoją wiedzę ze wszystkich działów, które pojawią się na egzaminie z przedmiotu według wytycznych CKE.

Egzamin 8 klasa - matematyka | O kursie

Podczas kursu uczeń pozna wszystkie typy zadań egzaminacyjnych z matematyki - otwartych i zamkniętych. Przećwiczy kluczowe umiejętności: sprawność rachunkową, wykorzystanie i tworzenie informacji, rozumowanie i argumentację oraz wykorzystywanie i interpretowanie reprezentacji. Nauczy się i powtórzy poprawny sposób zapisu zadania, który powinien zawierać tok rozumowania, niezbędne rachunki, przekształcenia czy wnioski. Podczas spotkań uczniowie będą pracować na materiałach dostępnych w arkuszach CKE z poprzednich lat oraz na autorskich opracowanych przez prowadzącego.

Egzamin ósmoklasisty - matematyka | Prowadząca:

Agnieszka Krzemieniewska

Agnieszka Krzemieniewska

Agnieszka Krzemieniewska to członkini grupy Superbelfrzy RP, nauczycielka matematyki, informatyki, edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Egzaminator OKE egzaminu ósmoklasisty z matematyki.

Absolwentka UAM w Poznaniu, nauczyciel Szkoły w Chmurze Microsoft, pomysłodawca i organizator Ogólnopolskiego Projektu Emp@tyczna Klasa. Autorka innowacyjnych projektów szkolnych związanych z kodowaniem
i czytelnictwem oraz kanału na Youtube związanego z Origami. Popularyzatorka idei wykorzystania TIK w pracy przedszkola i szkoły. Autorka blogów i stron internetowych związanych z edukacją. MIE Expert w latach 2021 oraz 2022, Laureat Listy 100 2021 SPRUC. Wyróżniona Nagrodą Prezydenta Miasta Torunia za rok 2020 w kategorii: Nowatorskie metody stosowane w zdalnym nauczaniu dzieci i młodzieży. Finalistka Intel® AI Global Impact Festival 2022 w kategorii Impact Shapers. W edukacji stawia na relacje.

„Relacje z uczniami pełnią, według mnie, kluczową rolę w edukacji. Staram się poznać ich potrzeby, obawy i troski. Nie tylko rozmawiamy, ale też dyskutujemy, wspólnie poszukujemy rozwiązań, ufamy sobie, inspirujemy się i wzajemnie uczymy.”

Linki do mediów społecznościowych prowadzącej kurs:

Egzamin ósmoklasisty - matematyka | Forma zajęć:

  1. Wstęp teoretyczny (omówienie egzaminu, pokazanie strategii egzaminacyjnych, odpowiedzi na pytania itp.),
  2. Rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych lub powtórzeniowych (zadania z arkuszy egzaminacyjnych lub powtórzeniowe),
  3. Powtórzenie i utrwalenie wiedzy z quizem lub pracą domową,
  4. Podsumowanie, utrwalenie wiedzy,
  5. Próbny Egzamin Ósmoklasisty.

Łącznie 25 spotkań.

Fragment przykładowej lekcji

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl