Matematyka - Matura - Pakiet 25 lekcji

Cena: 1 200,00 zł 1200.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 23-M-MAT-Z-001

Opis

Zajęcia zaczynają się 06.11.2023. Termin zajęć: poniedziałki godz.19.00

Marzysz o studiach? Chcesz jak najlepiej zdać egzamin maturalny z matematyki? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Ukaże piękno Królowej Nauk.

Matura - matematyka | Dla kogo?

Założeniem kursu jest przygotowanie uczniów do pisemnego egzaminu maturalnego z matematyki. W związku z tym został on zorganizowany w taki sposób, aby kursanci utrwalili kluczowe umiejętności matematyczne przewidziane w podstawie programowej: sprawność rachunkową, wykorzystanie i tworzenie informacji, rozumowanie i argumentację oraz wykorzystywanie i interpretowanie reprezentacji.

Kurs przeznaczony dla:

  • uczniów szkół średnich
  • przyszłych maturzystów

Egzamin maturalny - matematyka | O kursie

Podczas zajęć kursanci powtórzą, uzupełnią, rozszerzą i utrwalą swoją wiedzę ze wszystkich działów matematyki, które pojawią się na egzaminie z przedmiotu według wytycznych CKE. Poznają strategie rozwiązywania wszystkich typów zadań egzaminacyjnych, używając języka matematycznego do opisu prowadzonych rozumowań i uzasadniania wniosków, a także do przedstawiania danych. Przećwiczą dobieranie i tworzenie modeli matematycznych przy rozwiązywaniu problemów praktycznych i teoretycznych. Będą korzystać z dostępnych materiałów CKE oraz tych przygotowanych przez prowadzącego zajęcia.

Matura - matematyka | Prowadzący

Marek Dębczyński

Marek Dębczyński

Ekspert maturalny z matematyki, doktor nauk matematycznych w zakresie informatyki. Założyciel Akademii Matematyki( https://akademiamatematyki.pl ). Jego mottem jest powiedzenie, że „Wszystkie problemy rodzą się z faktu, iż ktoś komuś o czymś ważnym nie powiedział”. Ta sentencja przyczyniała się do stworzenia przez niego unikalnych kursów maturalnych, podczas których
w bardzo prosty i skuteczny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia matematyczne wymagane na egzaminie maturalnym. Dziesiątki tysięcy maturzystów skorzystały już z wiedzy i kursów pana dra Marka Dębczyńskiego, osiągając ponadprzeciętne wyniki na egzaminie.

Od samego dzieciństwa zakochany w matematyce. Odkąd sięga pamięcią uwielbiał rozwiązywać zadania i pomagać w tym innym. Jak często powtarza, dostał od Boga dar opowiadania o matematyce. Pomimo że spotkał kilku nauczycieli, którzy notorycznie próbowali go zniechęcić do tego przedmiotu, jego pasja zawsze wygrywała. W roku 2007 uzyskał tytuł magistra matematyki na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej, a rok później został licencjatem Informatyki Wydziału Finansów i Bankowości w Wyższej Szkole Bankowej. W 2013 roku obronił doktorat z zakresu Informatyki
i Matematyki, uzyskując stopień naukowy doktora nauk matematycznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w zakresie informatyki. Od 2013 roku współpracuje z wieloma uczelniami, na których kształci studentów m.in. takich kierunków jak matematyka, informatyka oraz ekonomia. Szkoli również przyszłych nauczycieli matematyki oraz informatyki na studiach podyplomowych.

Prywatnie od wielu lat interesuje się psychologią, sztuką komunikacji oraz rozwojem osobistym. Dlatego też w życiu osobistym i zawodowym stara się dużo rozmawiać, dbać o dobre relacje, a wszystko na co nie ma wpływu, oddaje Bogu.

Egzamin maturalny - matematyka | Forma zajęć:

  • wstęp teoretyczny
  • praca z arkuszami maturalnymi
  • podsumowanie, utrwalenie wiedzy
  • dodatkowe materiały do pracy własnej
  • symulacja egzaminu maturalnego

Łącznie 25 spotkań.

Fragment przykładowej lekcji

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl